אודות

היי,

שמי אלירם, אני נשוי לרויטל ואב לחמישה ילדים. בעל תואר ראשון מהפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית, ותואר שני במינהל עסקים ומערכות מידע מאוניברסיטת בר-אילן. עורך דין מאז שנת 2013, ומגשר מוסמך מטעם לשכת עורכי הדין. בזמני פנוי אני עוסק, בין היתר, בפיתוח פתרונות טכנולוגיים בתחום החינוך.

בשנת 2012 התמחיתי אצל פרקליט המדינה דאז, משה לדור. עבדתי כעורך-דין במשרד המשפטים, ובהמשך במשרדו של עו"ד אילן בומבך. בין השנים 2016-2020 התגוררתי עם משפחתי בארה"ב במסגרת שליחות, וזמן קצר לאחר חזרתנו ארצה - פתחתי משרד עורכי-דין.

בעל ניסיון רב במתן שירותים משפטיים מקצועיים לחברות, למגזרים עסקיים ולפרטיים. ליוויתי חברות ולקוחות פרטיים בתחום האזרחי מסחרי, ליטיגציה אזרחית, היי-טק, הסכמים מסחריים בתחומים שונים, ירושות וצוואות. כיום עיקר ההתמחות שלי היא במקרקעין ובמיסוי מקרקעין לרבות עסקאות מורכבות במקרקעין, עסקאות ביהודה ושומרון, הסכמי קומבינציה, פרויקטים למגורים ולמסחר, הסכמי בניה, מימון פרויקטים, קבוצות רכישה, קבוצות רוכשים, פינוי ובינוי, תמ"א 38, רישום קרקעות, איחוד וחלוקה, עניינים רגולטורים אחרים בתחום הנדל"ן ועוד.

בנימה אישית

לפני הכל - "וַעֲשֵׂה טוֹב". מה שמוביל אותי הן בחיי האישיים והן המקצועיים היא קודם כל לעשות טוב במובן הכפול: בפעם הראשונה, לעשות טוב באופן כללי, לא להרע, לא לנצל את הכוח שמעניק לי המקצוע; ובפעם השניה, לעשות כל דבר, בפשטות, טוב. לא לחפף, לא לעגל פינות, להיות קשוב לכל לקוח ולוודא שהוא מקבל שירות טוב: מקיף, זמין, נגיש ובלתי מתפשר לכל לקוח באופן שימקסם בצורה הטובה ביותר את האינטרסים האישיים והכלכליים שלו. מובטחת לכם עבודה מדויקת, מסודרת, מקצועית ומסורה.

Certifications

הספר אספקת שירותי דת בישראל: העברת מרכז הכובד מהשלטון המרכזי למקומי

The Book: "Provision Of Religious Services in Israel" by Eliram Elgrably

The place and status of religion in Israeli legal system has been the subject of public controversy, leading to emotional outbursts and fervent debate. This book deals with one of the most important the parts of this controversy: Provision of religious services. The subject is strewn with difficulties, legal and extra-legal. The provisions of law relating to religion in Israel are not governed by any general scheme.

הספר עוסק באחת הסוגיות המהותיות ביחסי דת ומדינה בישראל: אספקת שירותי הדת. המחבר, אלירם אלגרבלי, סוקר בתמציתיות את ההיבטים השונים במארג היחסים שבין השלטון המרכזי לשלטון המקומי, בוחן את התמורות והשינויים המתחוללים בשנים האחרונות ברשויות המקומיות, סוקר בהרחבה את שורת הרפורמות שהוצעו ב-20 השנים האחרונות לאספקת שירותי הדת בישראל על יתרונותיהן וחסרונותיהן, מנתח את עיקרי השיטה לאספקת שירותי דת הנהוגה בגרמניה וארה"ב, תוך בחינה של הקהילות היהודיות בארה"ב ודרכי התמודדותן עם שיטה זו, ומנסה למצוא את "דרך המלך" ליישום מודל בו לרשויות מקומיות תוענק עצמאות בהיבטים של אספקת שירותי דת, בד בבד עם מעורבות של המדינה באספקת דת ברמה הארצית, ובשיתוף עם הקהילות.

פרויקטים נוספים

Moodle for Schools

Creating ideal learning environment for schools and institutes with Moodle

Cluster of 365 basic and practical Jewish foundations

 

Words, facts, figures, statistics and numbers of  the holiest book - The Tanakh (Hebrew)

Online interactive siddur for kids

The learning site of the Movement for Quality Government in Israel